You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
AKO TO VŠETKO ZAČALO

Sníval sa nám sen. Kráčali sme s rodinkou a deťmi krásnymi, zelenými olivovými sadmi, všade voňalo dozrievajúce hrozno vo viniciach. V diaľke sme zazreli usadlosť, majestátne cyprusy totemy lemovali vstup do vily a voňavé oleandre v terakotových kvetináčoch hrali všetkými farbami pred domom.Tie výnimočné obrazy máme stále pred očami.

Takto si to pamatáme, nádherné Toskánsko, nielen chute ale aj pastva pre oči, ktoré sme navštívili už veľa krát.

S rodinkami nás to vždy ťahalo do Talianska. Voňa kávy, chuť cestovín, výhľady na krásnú prírodu a toskánske vilky. Prechádzky po viniciach, olivových sadoch či popri usadlostiach, ktoré už z diaľky lemovali majestátne cyprusy totemy a pri domoch vás omámila voňa oleandrov všetkých farbieb v mohutných terakotovych kvetináčoch.

Vždy sme túžili si priniesť tieto dojmy, tento kúsok Talianka aj k nám domov, aby sme sa doma cítili ako dovolenke, akoby sme boli stále tam.

Preto sme sa rozhodli prinášať vynimočné zážitky pre nasich klientov aj na Slovensko a vytvorili sme mediterania.sk v síce schátranom ale čarovnom nádvorí kaštieľa v Jablonici.

Ponúkame vám ńadherné olivovníky, citrusy, palmy a iné stredomorské rastliny, k tomu terakotové kvetináče, aby ste si aj z domova a záhrady vytvorili svoje vlastné malé Toskánsko.

TOP Produkty